Forum

Detsky den Raven

Codl Vaclav | 20.06.2016

Dobry den. Postradam nejake informace a fotodokumentaci z detskeho dne v Ravni. Bylo by urcite vhodne se prezentovat na strankach. Akce probehla jiz 4 cervna. Dekuji Codl Vaclav

Re: Detsky den Raven

Milan Frišman, OÚ Střítež | 04.08.2016

Dobrý den všem, obecní dětský den 2016 proběhl v Ravni, neboť se letos k jeho pořádání přihlásili zastupitelé a občané této místní části. Obec sama k pořádání aktivně přispěla, ať už pomocí s administrativou, tak i zajištěním sponzorů (příspěvek 6500 Kč), rovněž finančním příspěvkem z obecního rozpočtu. Navíc zajistila také stany, lavičky a další vybavení, tzn. z její strany všestranná podpora. Ostatní aktivity přenechala pořadatelům. Závěrem děkuji jménem svým i obce všem, kteří se na akci podíleli. M. Frišman

Vlajka

Saruman | 08.05.2016

Dobrý den přátelé,
při pohledu na obecní úřad naším zastupitelům opět uniklo, že 8. května je státní svátek a je třeba vyvěsit státní vlajku. Bohužel nabývám pocitu, že se tento nešvar stává v naší obci tradicí. Mrzí mě, že je v dnešní době tolika historicky negramotných lidí. A jen pro Vás co nevíte : 8. května roku 1945 došlo k ukončení druhé světové války.
Myslím si, že vyvěšení vlajky je to nejmenší co můžeme na počest ukončení války udělat.
Pěkný den.

přání

codl václav | 16.12.2015

Starosto. Nebylo by od věci, kdyby bylo Přání formulováno za Obecní úřad ? Je to asi na zvážení, co na to ostatní zastupitelé.

Re: přání

O.O. | 31.12.2015

Myslím, že ostatním zastupitelům je to úplně jedno. Mají to v paži.

Re: Re: přání

Miroslav Trs | 18.01.2016

Ne, to určitě ne. A souhlasím s názorem kolegy zastupitele Vaška Codla, beru to tak, že obec netvoří jen starosta, ale i místostarosta, zastupitelé a obecní zaměstnanci. Prostě všichni, kteří v zájmu obce komunikují s občany a institucemi anebo se podílejí na jejím chodu. Určitě by se k jinak hezkému přání rádi připojili. Tak příště i za ně.

poděkování

J.Kohout(starosta) | 10.06.2012

Dětský den se tento rok skutečně vydařil i díky tomu, že se jej zůčastnilo přes 50 dětí, které společně se svými rodiči vytvořily příjemnou atmosféru. Zvláštní poděkování patří také kaplickým chovatelům a kynologům, rodině Tauškových a jejich oslíku a zejména pak všem z rodiny Pejchových z Ekofarmy Alpská chalupa-Stáj Poluška, keří se postarali o závěrečné překvapení v podobě svezení dětí i dospělých na koních.
Děkuji také všem, kteří přispěli na nákup pochoutek pro tato zvířata.
J. Kohout

Re: poděkování

kolemjdoucí | 02.10.2012

Mně se nejvíc líbil na dětském dnu ten osel !

Poděkování spoluobčanům

Jiří Beneš - zastupitel | 16.05.2012

Děkuji touto cestou všem spoluobčanům, kteří pomohli při upravě pozemku a přípravě na obecní akci Setkání u kapličky ve Stříteži, která se bude konat 19.5.2012. Upřímně si vážím jejich práce, ochoty a zájmu o zdárnou přípravu akce. Děkuji.

Pochvala za dětský den.

Klíchová,Putschöglová | 09.06.2011

Paráda,splnil svůj účel ostatně kdo viděl fotky,nálada dětí nikoho nenechá na pochybách.Panu starostovi děkujeme,že s námi rodiči táhne také za jeden provaz a těšíme se na další společné akce.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek