Forum

Státní svátky poděkování

Saruman | 01.10.2017

Dobrý den,
vážený pane starosto a vážení zastupitelé,
jsem velice potěšen, že vy volení občany této obce a prodloužená ruka státní správy, jste dne 28.září vyvěsili Státní vlajku a tím jsme si všichni připomněli že v roce 935 byl zabit patron Čech a Moravy sv.Václav.
Děkuji a přeji i další úspěšné dny

Státní svátky a vlajky

Saruman | 07.07.2017

Dobrý den,
vážený pane starosto a vážení zastupitelé,
opět jsme si nemohli nevšimnot, že Naše obec byla mezi státními institucemi které neuznávají Státní svátky. Opět je to pro Naší malou obec ostuda. Doufám že ať už starosta nebo zastupitelé vyvodí konečně nějaké důsledky tohoto nešvaru a osoba odpovědná za vyvěšování Statní vlajky bude postihnuta.
Děkuji za pozornost

Re: Státní svátky a vlajky

Ondřej | 16.08.2017

Milý pane,
Váš příspěvek je pěkný, ale na špatném místě. Dle mého jestli se Vám nezdá činnost OÚ správná a máte pochybnosti, předneste tyto skutečnosti na ZZ, anebo se obraťte na Krajský úřad. Což Vám doporučuji. S pozdravem Ondra

Detsky den Raven

Codl Vaclav | 20.06.2016

Dobry den. Postradam nejake informace a fotodokumentaci z detskeho dne v Ravni. Bylo by urcite vhodne se prezentovat na strankach. Akce probehla jiz 4 cervna. Dekuji Codl Vaclav

Re: Detsky den Raven

Milan Frišman, OÚ Střítež | 04.08.2016

Dobrý den všem, obecní dětský den 2016 proběhl v Ravni, neboť se letos k jeho pořádání přihlásili zastupitelé a občané této místní části. Obec sama k pořádání aktivně přispěla, ať už pomocí s administrativou, tak i zajištěním sponzorů (příspěvek 6500 Kč), rovněž finančním příspěvkem z obecního rozpočtu. Navíc zajistila také stany, lavičky a další vybavení, tzn. z její strany všestranná podpora. Ostatní aktivity přenechala pořadatelům. Závěrem děkuji jménem svým i obce všem, kteří se na akci podíleli. M. Frišman

Vlajka

Saruman | 08.05.2016

Dobrý den přátelé,
při pohledu na obecní úřad naším zastupitelům opět uniklo, že 8. května je státní svátek a je třeba vyvěsit státní vlajku. Bohužel nabývám pocitu, že se tento nešvar stává v naší obci tradicí. Mrzí mě, že je v dnešní době tolika historicky negramotných lidí. A jen pro Vás co nevíte : 8. května roku 1945 došlo k ukončení druhé světové války.
Myslím si, že vyvěšení vlajky je to nejmenší co můžeme na počest ukončení války udělat.
Pěkný den.

přání

codl václav | 16.12.2015

Starosto. Nebylo by od věci, kdyby bylo Přání formulováno za Obecní úřad ? Je to asi na zvážení, co na to ostatní zastupitelé.

Re: přání

O.O. | 31.12.2015

Myslím, že ostatním zastupitelům je to úplně jedno. Mají to v paži.

Re: Re: přání

Miroslav Trs | 18.01.2016

Ne, to určitě ne. A souhlasím s názorem kolegy zastupitele Vaška Codla, beru to tak, že obec netvoří jen starosta, ale i místostarosta, zastupitelé a obecní zaměstnanci. Prostě všichni, kteří v zájmu obce komunikují s občany a institucemi anebo se podílejí na jejím chodu. Určitě by se k jinak hezkému přání rádi připojili. Tak příště i za ně.

poděkování

J.Kohout(starosta) | 10.06.2012

Dětský den se tento rok skutečně vydařil i díky tomu, že se jej zůčastnilo přes 50 dětí, které společně se svými rodiči vytvořily příjemnou atmosféru. Zvláštní poděkování patří také kaplickým chovatelům a kynologům, rodině Tauškových a jejich oslíku a zejména pak všem z rodiny Pejchových z Ekofarmy Alpská chalupa-Stáj Poluška, keří se postarali o závěrečné překvapení v podobě svezení dětí i dospělých na koních.
Děkuji také všem, kteří přispěli na nákup pochoutek pro tato zvířata.
J. Kohout

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek